Nasza siedziba

Godziny pracy biura sprzedaży od 9.00 do 17.00 w dniach od poniedziałku do piątku.

Zachęcamy do zarezerwowania terminu spotkania.

Umów sięna spotkanie

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez CP RE sp. z o.o.,ul. Jasnogórska 1, 31-358 Kraków, za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje CP RE sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CP RE Sp. z o.o.. w niżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Jestem świadomy/a, że przekazanie danych osobowych CP RE Sp. z o.o. jest dobrowolne i podlega ochronie przepisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). CP RE Sp. z o.o. jako administrator danych. będzie je przechowywać, przetwarzać. CP RE Sp. z o.o.. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz mają wyłącznie charakter informacyjny.
Wizualizacje budynków oraz zagospodarowania terenu mają charakter poglądowy i mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji Inwestycji.