Nasza siedziba

Godziny pracy biura sprzedaży od 9.00 do 17.00 w dniach od poniedziałku do piątku.

Zachęcamy do zarezerwowania terminu spotkania.

Umów sięna spotkanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez CP RE Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Jasnogórska 1, 31-358 Kraków, w celach związanych z realizacją mojego zapytania przez CP RE Sp. z o.o. Administratorem danych jest CP RE Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Jasnogórska 1, 31-358 Kraków. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści moich danych osobowych oraz do ich poprawiania. Szczegółowe informacje: Polityka cookies oraz prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od CP RE Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Jasnogórska 1, 31-358 Kraków, za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) dotyczących usług i produktów, które oferuje CP RE sp. z o.o. na udostępniony w formularzu adres e-mail oraz numer telefonu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez CP RE Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Jasnogórska 1, 31-358 Kraków, w celu promocji i reklamy usług i produktów, które oferuje CP RE sp. z o.o. Administratorem danych jest CP RE Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Jasnogórska 1, 31-358 Kraków. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści moich danych osobowych oraz do ich poprawiania. Szczegółowe informacje: Polityka cookies oraz prywatności.

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz mają wyłącznie charakter informacyjny.
Wizualizacje budynków oraz zagospodarowania terenu mają charakter poglądowy i mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji Inwestycji.