Mapa lokalizacji

Plan osiedla- koncepcja zabudowy

TEREN REKREACJI I ZABAW DLA DZIECI

Etap 2 osiedla Prądnik Nowy wzbogacony zostanie ogólnodostępnym placem rekreacyjnym z dużą ilością zieleni. Strefy pełniące podobne funkcje są także przewidziane w całościowej koncepcji zagospodarowania osiedla i będą realizowane w kolejnych etapach inwestycji.

ZIELONE TARASY

Mieszkańcy będą mogli cieszyć się dodatkowymi przestrzeniami zielonymi ulokowanymi także na tarasach i dachach budynków mieszkalnych.

FORUM

Serce osiedla, otwarta przestrzeń z wygodnymi ławkami do wypoczynku i spotkań sąsiedzkich. Projektanci osiedla, tworząc jego koncepcję szczególną uwagę zwrócili na obecność obszarów do wypoczynku i rekreacji w otoczeniu zieleni.

PARKINGI

Każdy etap realizacji osiedla zakłada powstanie nowych, zewnętrznych miejsc parkingowych. Do dyspozycji mieszkańców pozostają garaże podziemne z dedykowanymi miejscami postojowymi.

5 ETAP 1 OSIEDLA PRĄDNIK NOWY ukończony w 2016 roku

Wyróżnia się obszernymi ogródkami lokatorskimi oraz zielonymi tarasami rekreacyjnymi na dachu. Na uwagę zasługuje także estetyczne wykończenie części wspólnych budynku.

LOKALIZACJA

Osiedle Prądnik Nowy powstaje przy ulicy Pachońskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Celnego oraz marketu spożywczego Lidl.

CIĄGI PIESZYCH

Szerokie chodniki i aleje tworzą łączniki pomiędzy poszczególnymi budynkami mieszkaniowymi.

USŁUGI KOMERCYJNE

Otoczenie budynków mieszkalnych zostanie wzbogacone o strefę usługową zlokalizowaną od wewnętrznej i zewnętrznej strony osiedla. Podniosą one standard i wygodę życia mieszkańców.

1 2 3 4 5 6 7 8

Plan etapu 2 - koncepcja zabudowy

Drugi etap inwestycji Prądnik Nowy to ośmiopiętrowy budynek, w którym znajdzie się 113 mieszkań oraz garaż podziemny z 95 miejscami postojowymi. Powierzchnię użytkową każdego z mieszkań zwiększają przynależne do nich komórki i boksy lokatorskie. Do dyspozycji mieszkańców zostanie także oddana przestrzeń rekreacji. Cechą unikalną inwestycji są obszerne tereny zielone – ogródki na parterze, zielone tarasy na dachu oraz wykończone z największą dbałością o detale klatki schodowe. Nowoczesna architektura, duża ilość przeszkleń oraz balkonów dodaje całej konstrukcji lekkości.

Zobacz szczegółowy plan osiedla wraz z legendą Pobierz